Spotkanie integracyjne pt.: „Jesień” w przedszkolu

Wsobotę 24 listopada, w godzinach porannych, odbyło się w naszymprzedszkolu spotkanie integracyjne pt.: „JESIEŃ”. Z tej właśnieokazji przedszkolaki pod czułym okiem swoich wychowawczyńprzygotowały przepiękne programy artystyczne. Na uroczystośćzostali zaproszeni rodzice i rodzeństwo dzieciprzedszkolnych.

Każda grupa zaprosiłabliskich do swoich sal zabaw. Licznie przybyłych gości serdeczniepowitała Pani dyrektor, mgr Renata Poźniak. Następnie rozpoczęłasię oficjalna część artystyczna. Przedszkolaki w wyjątkowejatmosferze i przepięknej scenografii tańczyły, śpiewały irecytowały wiersze o jesieni. Dzieci z grupy„SŁONECZEK” i „GUMISIÓW” wykonały również kilka wierszyi piosenek w języku angielskim. Było to ogromne zaskoczenie azarazem przemiła niespodzianka dla rodziców. Występy dzieciwywołały ogromną radość i wzruszenie wśród rodziców.Podopieczni zostali nagrodzeni ogromnymi brawami.

Pozakończeniu części artystycznej rodzice wraz ze swoimi pociechamiuczestniczyli w zabawach przygotowanych przez wychowawczynie. Nazakończenie spotkań, rodzice wspólnie z dziećmi wykonali praceplastyczne o tematyce jesiennej. Wszystkie byłybardzo kolorowe i oryginalnie wykonane.

Byłto wspaniały dzień. Pełen radości i niezapomnianych wrażeń. Napewno na długi czas pozostanie w naszej pamięci.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)