SPOTKANIE INTEGRACYJNE "WIOSNA" W PRZEDSZKOLU

29 marca 2014 roku  w  przedszkolu odbyło się spotkanie integracyjne –dzieci i  rodziców – tematycznie związanez aktualną porą roku.  Z tej okazji przedszkolakipod okiem swoich wychowawczyń przygotowały piękne programy artystyczneprzepełnione śpiewem, tańcem i inscenizacją. Na uroczystość zostali zaproszenirodzice oraz rodzeństwo dzieci przedszkolnych.

Każda grupa przedszkolna powitała wiosnę wswojej sali zabaw, które
w tym dniu zamieniły się w wiosenne łąki. Dzieci w specjalnie przygotowanychstrojach oraz przepięknej scenografii recytowały wiersze, tańczyły i śpiewałypiosenki o wiośnie. Występy przedszkolaków wywołały  radość
i wzruszenie wśród rodziców. Maluchy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Nazakończenie spotkań, rodzice wspólnie ze swoimi pociechami wykonali praceplastyczne o tematyce wiosennej. Wytworzyła się przemiła atmosfera, wszystkieprace był bardzo ciekawe, kolorowe i oryginalne.

Grupa „Biedronek” wykonała przepiękne „Koszepełne kwiatów”, „Słoneczka”-  barwny„Portret Pani Wiosny”, natomiast „Gumisie”-  kolorowe „Motyle”.

To był wyjątkowy dzień,pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych wrażeń.

SPOTKANIE INTEGRACYJNE "WIOSNA" W PRZEDSZKOLU

Album ze zdjęciami Google+ - „SPOTKANIE INTEGRACYJNE "WIOSNA" W PRZEDSZKOLU”