SPOTKANIE INTEGRACYJNE „WIOSNA” W PRZEDSZKOLU

6kwietnia, w sobotni słoneczny poranek, odbyło się w naszym przedszkolu spotkanieintegracyjne „WIOSNA”. Uroczystość wiosenną rozpoczęła Pani dyrektor, mgrRenata Poźniak, która serdecznie powitała licznie przybyłych gości. Wśród nichbyli rodzice, rodzeństwo a nawet dziadkowie przedszkolaków.

Maliartyści zaprosili bliskich do sal zabaw, gdzie zaprezentowali swojeumiejętności aktorskie. W barwnych strojach oraz przepięknej scenografiiodgrywali swoje role. Śpiewali, tańczyli i recytowali wiersze związane zaktualną porą roku. Występy dzieci wywołały ogromną radość wśród przybyłychgości. Rodzice dumni ze swych pociech nie szczędzili im oklasków.

Uwieńczeniemuroczystości było wspólne wykonanie pracy plastycznej o tematyce wiosennej. Towarzyszyła temuprzemiła atmosfera. A wszystkie prace były piękne, kolorowe i oczywiścieoryginalnie wykonane. Zostały wyeksponowane na korytarzu przedszkolnym.

Było to wspaniałe, wiosenne spotkanieoraz ogromna okazja do wzajemnej integracji.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)