Spotkanie z fotografem - 30.11.2015

Dnia 30 listopada2015r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie
z Fotografem: Panią Urszulą Mazur.  Wspotkaniu uczestniczyły dzieci z 3 grup: „Gumisiów”, „Słoneczek” i „Biedronek”.

Pani Urszula Mazur prezentowała dzieciom różne rodzaje aparatów, zarówno testarsze modele jak i nowoczesne. Wszyscy z zaciekawieniem przyglądali się  każdemu z nich. Przedszkolaki miały równieżmożliwość oglądania starych klisz, a także robienia i wywoływania zdjęć z aparatu.Dużym zainteresowaniem cieszyła się sesja zdjęciowa, w czasie której jedenprzedszkolak będąc przebrany za krasnoludka zapraszał dzieci do zdjęcia.Chętnych do robienia zdjęć nie brakowało, każdy chciał być chociaż na chwilęfotografem.

Spotkanie cieszyło siędużym zainteresowaniem wśród przedszkolaków, wszyscy z zaangażowaniem w nimuczestniczyli.

Spotkanie z fotografem - 30.11.2015

Album ze zdjęciami Google+ - „Spotkanie z fotografem - 30.11.2015”