Spotkanie z Mikołajem - 4.12.2015

Dnia 04 grudnia 2015r.nasze przedszkole odwiedził Św. Mikołaj. Przedszkolaki z każdej grupyzgromadziły się w jednej sali, aby tam przyjąć długo wyczekiwanego Gościa.

Kiedy Św. Mikołajzapukał do drzwi, każdy z przejęciem spoglądał w jednym kierunku. Po chwili przedszkolaki mogły jużpatrzeć na Św. Mikołaja, który serdecznie przywitał się z dziećmi i usiadł nakrześle, aby odpocząć po męczącej podróży. Dzieci z wszystkich grup zaśpiewałyŚw.  Mikołajowi piękne piosenki orazwyrecytowały wiersze. Po zakończeniu tej części spotkania, rozpoczął się  najważniejszy dla przedszkolaków czas,podczas którego każdy otrzymywał prezent. Każdy przedszkolak miał możliwośćzrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia razem ze Św. Mikołajem.

Na zakończenie wszystkiedzieci serdecznie podziękowały Św. Mikołajowi za prezenty oraz zaśpiewały mugłośno „Sto lat”.

Spotkanie z Mikołajem 4.12.2015

Album ze zdjęciami Google+ - „Spotkanie z Mikołajem 4.12.2015”