Spotkanie z policjantem 4.02.2016

Wczwartek 4 lutego, zaprosiliśmy do naszego przedszkola funkcjonariusza policjiz Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Pana Marka Gołąba. W spotkaniuuczestniczyły dzieci przedszkolne pod opieką swoich wychowawczyń.

Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z zasadamibezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały rad i wskazówek Pana policjanta,który przestrzegał je przed różnymi zagrożeniami, jakie mogą się zdarzyć wczasie wypoczynku zimowego, a także w jaki sposób można ich uniknąć. Dziecimiały okazję dowiedzieć się jak ważna jest praca policjanta, poznały jegoumundurowanie, a takżeakcesoria potrzebne w codziennej pracy.

Na zakończenie przedszkolaki podziękowały policjantowi za ciekawe, azarazem pouczające spotkanie.