SPOTKANIE Z POLICJANTEM Z KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W RZESZOWIE

4 lutego 2014 rokuw naszym przedszkolu pojawił się niecodzienny gość, którym był podinspektor Waldemar Pieniowski - policjant z Komendy Wojewódzkiej Policji wRzeszowie.  Tematem spotkania byłabezpieczna droga do i ze szkoły oraz propagowanie właściwych zachowań, któremają wpływ na bezpieczeństwo dzieci w życiu codziennym. Niezwykle pomocny wprzekazywaniu wiedzy okazał się SpongeBob Kanciastoporty - postać z kreskówki,która była bohaterem filmu edukacyjnego pt.: "Bezpieczna droga z radamiSpongeBoba" zaprezentowanego przez  Pana policjanta.   Dziecize wszystkich grup przedszkolnych z zaciekawieniem  obejrzały film edukacyjny zawierający rady dlapieszych, pasażerów oraz dla rowerzystów. Przedszkolaki chętnie zadawały pytania, jak również odpowiadały napytania.  Dużą atrakcją była takżemożliwość przymierzenia czapki policyjnej. Pod koniec  spotkania wszystkie dzieci  otrzymały opaski odblaskowe na rękę. Przedstawicielkomendy pochwalił przedszkolaków za zdyscyplinowanie i podziękował za miłespotkanie.

Wpodziękowaniu za wizytę dzieci wręczyły Panu policjantowi upominek  w postaci wspólnie przygotowanego rysunku.

SPOTKANIE Z POLIOCJANTEM

Album ze zdjęciami Google+ - „SPOTKANIE Z POLIOCJANTEM”