SPOTKANIE ZE STYLISTKĄ PAZNOKCI W PRZEDSZKOLU

12 listopada w naszym przedszkolu odbyło się interesujące spotkanie z PaniąAnetą Ryznar – stylistką paznokci, mamą Mateusza z grupy „Słoneczek”.

Na początku wizyty Pani Aneta opowiedziała naszym podopiecznym, na czympolega jej praca. Omówiła zabiegi, które są wykonywane w gabinecie kosmetycznym. Przybliżyła przedszkolakom zasady dbania o higienę, zdrowie
i wygląd. Wyjaśniła również znaczenie wyrazów pedicure i manicure. Następnie zaprezentowała iomówiła różne akcesoria niezbędne do pielęgnacji stóp i dłoni.Dzieci bardzo chętniesłuchały Pani stylistki. Zadawały mnóstwo pytań, na które Pani Aneta udzieliławyczerpujących odpowiedzi. Największą jednak atrakcją było zdobienie wzorników.Chętne dzieci malowały i tworzyły przeróżne wzorki na próbnikach.

Na zakończenie spotkania mama Mateusza nagrodziłanaszych podopiecznych pięknymi dyplomami.

Był to bardzo ciekawy i pełen emocji dzień. Mieliśmy okazję przekonać się,jak trudną, wymagającą precyzji
i cierpliwości jest praca stylistki paznokci.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)