SPRAWOZDANIE Z AUDYCJI MUZYCZNEJ PT. „100 LAT POLSKO!”

W dniu 23listopada 2018 roku odbyła się audycja muzyczna poświęcona 100 lat odzyskaniaprzez Polskę niepodległości. W związku z tym muzycy z Filharmonii Rzeszowskiej wspólnie z dziećmi na początku audycjiodśpiewali znaną wszystkim „Rotę”.

Zaprezentowalirównież instrumenty muzyczne: TRĄBKĘ, na której naśladowali różne zwierzętaoraz PUZON, na którym naśladowali dźwięki różnych przedmiotów. Dzieci miałytakże okazję, aby zobaczyć części tych instrumentów i grę na nich.

UroczysteJubileuszowe obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległościuczciliśmy śpiewając wspólnie najsłynniejsze oraz najpiękniejsze pieśni patriotyczne,żołnierskie i wojskowe. Było to bardzo wzruszające przeżycie zarówno dla dzieci,jak i dla nas wszystkich.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)