SPRAWOZDANIE Z WYJAZDU NA NARTY

Oj, działo się!!!

W bieżącym roku szkolnym po razpierwszy przystąpiliśmy do programu/akcji: „Narty dzieciom”. Dzięki temu, 15stycznia 2019 r., nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z tą formąrekreacji. I jak się okazało, wielu z nich, „deski” na nogach miało pierwszyraz. Umiejętności narciarskie szlifowaliśmy w ośrodku narciarskim KiczeraSki wPuławach k. Rymanowa.

Warunki wyjątkowo dopisały. Naszymiadeptami zajęli się miejscowi instruktorzy. Ci z uczniów, którzy nie mieliwłasnego sprzętu mogli wypożyczyć go na miejscu. Początki nie były łatwe ale pokilku czy w przypadku nielicznych – kilkunastu zjazdach wszyscy sobie jużdoskonale radzili. Dlatego możemy wszem i wobec ogłosić: Pierwsze narciarskieszlify zostały zdobyte!!!

Teraz nie pozostaje nam nic innegojak kontynuować rozpoczętą z „białym szaleństwem” przygodę. A, że tak sięstanie, nie mamy wątpliwości, gdyż ledwo zdążyliśmy wrócić, a już byliśmyzasypywani pytaniami kiedy kolejny wyjazd?

Czekamyzatem kolejnej zimowej eskapady...

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)