SPRZĄTANIE ŚWIATA 2014

Wdniu3 października 2014 roku uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi opiekunami wzięliudział w sprzątaniu bliższej i dalszej okolicy naszej szkoły przyłączając się wten sposób do akcji „Sprzątanie świata”. Sprzątaliśmy tereny niedalekie szkoły,pobocza dróg do Jasionki i do kościoła, teren za boiskiem. W akcji wzięłyudział dzieci z przedszkola, dzieci klas I-III, klasy IV-VI oraz I-IIIgimnazjum ze swoimi  wychowawcami czyliokoło 198 osób. Uczniowie dobrze przygotowani czyli zaopatrzeni w worki ,rękawice, odpowiedni strój pozytywnie zmotywowani szczytnym celem naszej akcji ruszylispod szkoły o godzinie 12.30. Dzieci przedszkolne posprzątały teren wokółbudynków szkolnych, dzieci klas I-III obszar za boiskiem sportowym, dzieci klasIV-VI teren starej drogi do kościoła, gimnazjaliści pobocza drogi w kierunkuJasionki. Dochodząc do celu naszego „spaceru” mieliśmy pełne worki śmieci, którepozostawiliśmy w oznaczonym miejscu. Młodzież zakończyła akcję około godziny14.30 z poczuciem dobrze wykonanej pracy, bardzo potrzebnej środowisku.

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2014

Album ze zdjęciami Google+ - „SPRZĄTANIE ŚWIATA 2014”