„SZKOLNE PRZYGODY GANGU FAJNIAKÓW 4”

Za nami ostatni tydzień z naszymi nowymiprzyjaciółmi- Fajniakami.  Dzieciuczestniczyły dziś w zajęciach,
na których poznały żywioł ognia. Wiedzą w jakisposób można ugasić pożar i jak niebezpieczny jest to żywioł. Obejrzeliśmyprzygotowaną prezentację dotyczącą eksperymentów związanych z ogniem. Przeczytaliśmytakże kolejny rozdział „Gangu Fajniaków i Miasta Marzeń”. Przedszkolakidowiedziały się także, co może spowodować spalanie śmieci i jak szkodliwy dlanaszego zdrowia może być dym.

Przedszkolaki kolejny raz wykonały kilka zadań zaplikacji mobilnej, by zdobyć odznakę. Dzieci wykonały także ostatnią pracękonkursową. Wszyscy zebrali wszystkie fajniakowe naklejki i razem z nowymiprzyjaciółmi mogą nazywać się Strażnikami Przyrody!J

(Abywyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)