TEATR ART-RE „DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA"

Już poraz trzeci w tym roku, dzieci z wielkim zaciekawieniem czekały na występ„Teatru Art-Re” z Krakowa, który tym razem miał przyjechać z humorystycznymprzedstawieniem o „Doktorze Dolittle i jego zwierzętach”.

Kiedyweszły do sali przedszkolnej zobaczyły piękną dekorację,
a przed nią czekającego na nich niezwykłego lekarza, znającego mowę wszystkichzwierząt. Doktor Dolittle zaprosił wszystkich uczestników spektaklu do wspólnejpodróży statkiem, podczas której mogli się nauczyć sprytu i chęci niesieniapomocy innym, wychodząc cało z różnych opresji.

Niespodziewanie aktorzy poprosilidzieci, aby razem z nimi byli siłaczami
i dźwigali ciężary, co przysporzyło im dużo śmiechu i radości, kiedy zadanieokazało się nie takie proste, jak myśleli.

W czasie trwającej podróżyprzedszkolaki zostały porwane przez piratów
i stały się ich pomocnikami. Dzieci w ogóle się nie bały, a wręcz przeciwniezaskakiwały odwagą podczas pirackiej przygody, w którą mocno się zaangażowały.

Zachwycone tym, co działo siędotąd, z wielką chęcią wcieliły się w rolę lekarzy i wspólnie z DoktoremDolittle pomagały leczyć chore małpy. Oczywiście i tym razem bardzo dzielnieradziły sobie w różnych sytuacjach.

Spektaklmiał na celu zachęcenie dzieci do właściwego wyboru pozytywnych wartości izastanowieniem się nad własnym postępowaniem. Miejmy nadzieję, że wyniesiony zniego morał pozwoli im na odpowiednie zachowania w codziennym życiu.

TEATR ART-RE „DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA"

Album ze zdjęciami Google+ - „TEATR ART-RE „DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA"”