TEATR ART-RE „Jacek i Placek - o dwóch takich, co ukradli księżyc”

Dnia27 lutego 2014 roku, znowu zagościł w naszym przedszkolu Teatr „Art-Re” zKrakowa, z przedstawieniem „ Jacek i Placek - o dwóch takich, co ukradliksiężyc”.

Oglądały jewszystkie dzieci z grup przedszkolnych, a także uczniowie klas I-III szkoły podstawowej.

Przedstawienieukazuje losy braci odwiedzających różne „zakątki świata” w poszukiwaniu „szczęśliwegokraju bez pracy”. Chociaż są tylko małymi chłopcami , to podczas wspólnejzabawy z dziećmi , udaje im się pokonać wszystkie napotkane trudności. Poznanieświata pomaga bliźniakom zmienić swoje nastawienie do ludzi i otaczającego świata,a oglądającym przedstawienie dzieciom pokazuje, żeby nie być złośliwym  i współczuć innym.

Oglądający wynieślirównież z niego morał, który mówi o tym, że człowiek szlachetny wszędzieznajdzie ludzi, którzy będą mu przychylni.

Teatr "Jacek i Placek - o dwóch takich, co ukradli księżyc"

Album ze zdjęciami Google+ - „Teatr "Jacek i Placek - o dwóch takich, co ukradli księżyc"”