TEATR ART-RE „Jesień u Kubusia Puchatka"

Dnia 24 września 2014 roku, powakacyjnej przerwie, zawitał do naszego przedszkola Teatr „Art-Re” z Krakowa,ze spektaklem teatralnym pt. „Jesień u Kubusia Puchatka”.

Zarówno dzieci przedszkolne,jak i uczniowie z klas I-III bardzo cieszyły się na spotkanie z tytułowymbohaterem – Kubusiem Puchatkiem. Wraz z nim i jego przyjaciółmi ze StumilowegoLasu wyruszyły na poszukiwanie jesieni.

Podczas tych poszukiwań dziecimiały wiele ciekawych przygód, ponieważ Puchatek zapraszał je do wspólnejzabawy. Śmiały się, kiedy wpadał w różne tarapaty, ale też pomagały mu, kiedypotrzebował pomocy. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły, bo Kubuś Puchatek śpiewał,tańczył
i brykał razem z nimi.

Na koniec wspólnie z Puchatkiemi jego przyjaciółmi serdecznie powitały Panią Jesień. Wyprawili dla niejradosną ucztę, aby obdarowała ich jesiennymi skarbami.

Spektakl, który był muzycznąopowieścią poruszył wśród dzieci tematykę zmian w przyrodzie, jesiennych prac igrzybobrania.

TEATR ART-RE „Jesień u Kubusia Puchatka"

Album ze zdjęciami Google+ - „TEATR ART-RE „Jesień u Kubusia Puchatka"”