Teatrzyk "Nie ma jak w domu"

Dnia 27września 2016 roku po wakacyjnej przerwie zawitał do naszego przedszkola Teatr„Art-Re” z Krakowa z nowym spektaklem teatralnym pt. „Nie ma, jak w domu”. Dzieciz ogromną niecierpliwością wyczekiwały na przedstawienie. Kiedy aktorzyprzyjechali do przedszkola, dzieci bardzo się ucieszyły i pięknie ichprzywitały.

Wraz zrozpoczęciem spektaklu, aktorzy zapytali dzieci, czy znają głównego bohateraprzedstawienia. Oczywiście wszystkie zgodnie odpowiedziały, że jest to Krecik. Itak o to zaczęły się przygody Krecika
i jego przyjaciół. Dzieci poprzez Krecika poznały różne zwierzęta, ich wygląd izwyczaje. Mogły mu również pomóc w poszukiwaniu odpowiedniego dla niego domku.Natomiast Krecik zapraszał je do wspólnego tańca
i różnych zabaw.

ZarównoKrecik, jak i dzieci świetnie się bawili. Niestety wszystko, co dobre szybkosię kończy i dzieci musiały pożegnać się z Krecikiem. Na koniec Krecikpodziękował dzieciom, że pomogły mu zrozumieć, iż we własnym domku jestnajlepiej.