UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

„Dla Polaków wielki dzień!

Lata niewoli poszły w cień.”

Pod tym hasłem w naszej szkoleodbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przezPolskę. Po Mszy Św. w kościele parafialnym, z wielką uwagą i zainteresowaniemuczestniczyliśmy w szkolnym „spektaklu teatralnym”, który przedstawił historię Polskiw trudnych latach niewoli  XVIII, XIX, XXwieku. Retrospekcja wydarzeń rozkwitu i upadku państwa polskiego, osobisteprzeżycia ówczesnych uczestników wydarzeń były przyczyną wielu wzruszeńzgromadzonych w szkole na akademii.

Nasza uroczystość była równieżokazją popularyzacji wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych pochodzących z okresuI wojny światowej.

Cieszymy się bardzo z obecnościrodziców na szkolnej akademii i zapraszamy do udziału w kolejnych szkolnych iprzedszkolnych uroczystościach.

UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Album ze zdjęciami Google+ - „UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”