UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Dzień Babci iDziadka to najpiękniejsze dni w roku.W tych dniach babcie    i dziadkowieobdarzani są szczególnymi dowodami miłości przez swoich wnuków.

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków nauroczystość z okazji Ich święta jest na trwałe wpisane w tradycję szkolną. Święto Babci  i Dziadka to dzieńniezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Todzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 16 stycznia 2014r. w naszej szkole  odbyła się tawspaniała impreza. Na wstępie Pani Dyrektor przywitała wszystkich gościciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.

Wychowawcy klas I - III  przygotowali pięknyprogram artystyczny pt. Babciu, Dziadku kochamy Was. Dzieci  w formie wierszy,  piosenek i tańca złożyły dziadkom  ibabciom życzenia. Następnie wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gościupominkami przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne  kwiatki z podstawką. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie moglipodziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swojerole, a  goście ze wzruszeniem odbieraliczułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej zaproszonobabcie idziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym,że ich wnuczęta nie tylko osiągają wysokie wyniki w nauce, ale również posiadajązdolności muzyczne oraz aktorskie.

Frekwencja była wspaniała. Przybyłoponad 90 osób. Dziękujemy im za to. Gorące słowa podziękowania należą sięrównież rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość,ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu iprzeprowadzeniu imprezy.

Album ze zdjęciami Google+ - „DZIEŃ BABCI I DZIADKA”