UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI "DNIA BABCI I DZIADKA"

Dnia22 stycznia 2019 roku odbyła się wspaniała impreza w naszym przedszkolu.Uroczystość Dnia Babci i Dziadka.

Na wstępie pani dyrektor Renata Poźniakprzywitała wszystkich gości ciepłymi słowami . W pięknie udekorowanej saligimnastycznej dzieci przedstawiły program artystyczny. W większości były towzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymżeświętem.

Opróczmontażu słowno-muzycznego szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne wwykonaniu swoich wnuczek
i wnuczków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowiemogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Następniedzieci obdarowywały swoich ukochanych dziadków upominkami ,wykonanymiwłasnoręcznie.

Frekwencjajak co roku dopisała. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla nichpoczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznejatmosferze. Babcie i dziadkowie byli bardzo zadowoleni i dumni ze swoichwnucząt.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)