UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

23stycznia  w  przedszkolu odbyła się uroczystość z okazjiDnia Babci i Dziadka. Zaproszeni Goście licznie przybyli, by podziwiać swojepociechy  w specjalnie dla nichprzygotowanym programie artystycznym. Przedszkolaki w przepięknej scenografii orazwyjątkowej atmosferze recytowały wiersze, tańczyły, śpiewały piosenki   iskładały życzenia swoim Babciom i Dziadkom. W trakcie uroczystości, każda grupazaprezentowała również przedstawienie, program Jasełkowy, które w wykonaniuprzedszkolaków nabrały szczególnego wdzięku. Mali aktorzy w uroczych strojachwspaniale odegrali swoje role. Występ dzieci wywołał ogromną radość, wniejednych oczach widać było łzy wzruszenia. Dziadkowie dumni ze swoichpociech, nie szczędzili im oklasków. Po występach przedszkolaki obdarowałyswoich Ukochanych upominkami. Nie zabrakło również wspólnej zabawy przy muzyce.Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły Babcie i Dziadków na słodkipoczęstunek, przygotowany przez Rodziców.
    Atmosfera  uroczystości była wspaniała. Zaproszeni Goście opuszczali nasze przedszkole z uśmiechem na twarzy iserdecznymi podziękowaniami kierowanymi do Dyrekcji i Wychowawczyń przedszkola.

Album ze zdjęciami Google+ - „DZIEŃ BABCI I DZIADKA”