UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

Dnia28 maja 2019 roku, nasze przedszkole uroczyście obchodziło Dzień Mamy i Taty. Przedszkolakirazem ze swoimi wychowawczyniami przygotowały przepiękny program artystycznydla swoich rodziców. Uroczyste spotkanie odbyło się w Kościele Parafialnym wWólce Podleśnej. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze i składałyżyczenia swoim kochanym rodzicom. Po zakończeniu części artystycznej obdarowałyich pięknymi kwiatami.
            Występy przedszkolaków wywołały wielką radość iwzruszenie. Rodzice byli dumni ze swoich pociech
i nagrodzili ich gromkimibrawami.
            Po programie słowno – muzycznymodbyła się uroczysta Msza św. ofiarowana rodzicom.
            Zarówno dla dzieci, jak i rodziców,był to wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień. Atmosfera uroczystości była niezwykleciepła i rodzinna.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)