Urodziny Kubusia Puchatka i Książkowego Misia 2016

DZIEŃ URODZIN KUBUSIA PUCHATKA I KSIĄŻKOWEGO MISIA

W PRZEDSZKOLU W WÓLCE PODLEŚNEJ

W piątek 14 października, dzieci z grupy„SŁONECZEK” i „BIEDRONEK” świętowały Ogólnopolskie Urodziny Kubusia Puchatka iKsiążkowego Misia. Każde dziecko ubrane było na żółto i przyniosło swojegoulubionego pluszaka.

Głównym celem organizacji tego dnia było przybliżenie dzieciom historii KubusiaPuchatka, przedstawienie sylwetek misiów, bohaterów literackich, filmowych, jaki muzycznych. Maskotki towarzyszyły dzieciom podczas wielu zabaw i konkursów wiedzyna temat misiów. Nie zabrakło również czytania książeczek o misiach. Opróczkonkursów i zabaw, dzieci śpiewały i tańczyły w rytm specjalnie przygotowanejna ten dzień muzyki.

Na zakończenie przedszkolaki wykonały pracęplastyczną, pokolorowały sylwetę misia kredkami. Zabawa była znakomita,wszystkim dopisywał dobry humor.