„WIOSNA W OGRODZIE I NA ŁĄCE” - GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

W dniu 17 maja 2019r. w naszymprzedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego pt.:„Wiosna
w ogrodzie i na łące”, adresowanego do dzieci w wieku od 3-6 lat.

Celem uczestnictwa dzieci wkonkursowych zmaganiach było: wzbogacenie wiedzy oraz rozwój zainteresowańprzedszkolaków zmianami zachodzącymi w przyrodzie wiosną w ogrodzie i na łące, kształtowaniewśród dzieci wrażliwości na piękno przyrody, wyrażanie w formie plastycznejwłasnych obserwacji i wiedzy o świecie przyrodniczym, rozwijanie wyobraźni orazindywidualnych uzdolnień dzieci.

Technika wykonania prac plastycznychbyła dowolna. Wszystkie prace (41) były bardzo ciekawe, oryginalne i wykonanezgodnie z tematyką. Wytypowanie zwycięzców było niezwykle trudnym zadaniem dlakomisji konkursowej. Biorąc pod uwagę samodzielność, pomysłowość i ogólnewalory artystyczne przyznała nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA I: 3-latki

Imiejsce: Zuzanna Wysocka PublicznePrzedszkole w Trzebownisku

IImiejsce: Michalina Poźniak PublicznePrzedszkole w Wólce Podleśnej

IIImiejsce: Milena Pudło PublicznePrzedszkole przy Zespole Szkół w Łukawcu

Milena Nowak Publiczne Przedszkole przy Zespole Szkół w Łukawcu

Maja Gierczak Publiczne Przedszkole w WólcePodleśnej

Liliana Pietrycha Publiczne Przedszkole w WólcePodleśnej

KATEGORIA II: 4-latki

Imiejsce: Rita Kamińska PublicznePrzedszkole w Wólce Podleśnej

IImiejsce: Mateusz Lisowicz PublicznePrzedszkole przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce

IIImiejsce: Dawid Ożóg PublicznePrzedszkole przy Zespole Szkół nr 1 w Stobiernej

Jagoda Bal Publiczne Przedszkole przy ZespoleSzkół nr 1 w Stobiernej

Zuzanna Dudek Publiczne Przedszkole przy ZespoleSzkół w Łukawcu

KATEGORIA III: 5-latki

Imiejsce: Jagoda Piecuch PublicznePrzedszkole przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce

IImiejsce: Konrad Węgrzynowicz PublicznePrzedszkole w Trzebownisku

IIImiejsce: Liliana Bieniek PublicznePrzedszkole przy Zespole Szkół nr 1 w Stobiernej

IIImiejsce: Anna Nowak PublicznePrzedszkole w Trzebownisku

Mikołaj Koń Publiczne Przedszkole w WólcePodleśnej

Patryk Cyrek Publiczne Przedszkole w WólcePodleśnej

Adam Piersiak Publiczne Przedszkole w Trzebownisku

Aleksandra Barczak Publiczne Przedszkole przy ZespoleSzkół im. Jana Pawła II w Jasionce

Maja Fortuniak Publiczne Przedszkole w Trzebownisku

KATEGORIA IV: 6-latki

Imiejsce: Karolina Rybka PublicznePrzedszkole przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce

IImiejsce: Aleksandra Liber PublicznePrzedszkole w Trzebownisku

IImiejsce: Julia Kucaba PublicznePrzedszkole w Trzebownisku

IIImiejsce: Nadia Śliwińska PublicznePrzedszkole przy Zespole Szkół w Łukawcu

IIImiejsce: Julia Kot PublicznePrzedszkole w Wólce Podleśnej

Kaja Bielska Publiczne Przedszkole przy ZespoleSzkół nr 1 w Stobiernej

Maja Krzanowska Publiczne Przedszkole w Trzebownisku

Klaudia Kusz Publiczne Przedszkole w Trzebownisku

W przygotowanie prac plastycznychprzedszkolaki włożyły dużo wysiłku i serca. Wiedząc jakważne jest dla dzieci docenianie ich trudu, uczestnicy konkursu uhonorowanizostali imiennymi dyplomami natomiast laureaci dodatkowo pięknymi upominkami.

Kolorowe i pełne fantazji wytworyuczestników zostały wyeksponowane na wystawie w holu przedszkola.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom idziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, ogromnezaangażowanie
i twórczą pracę. Życzymy dalszych sukcesów.