Witaj Święty Mikołaju

WizytaŚwiętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanychprzez dzieci dzień w roku. Każda grupa przygotowała piękne wiersze, piosenki iciekawe prace plastyczne na powitanie Gościa. Nadszedł wreszcie długooczekiwany dzień. Wszystkie przedszkolaki już od samego ranka z wielkąniecierpliwością spoglądały na drzwi i nadsłuchiwały „Mikołajkowych dzwoneczków”.

ŚwiętyMikołaj nie zawiódł dzieci, od samego ranka zawitał do naszego Przedszkola,lecz zanim zaczął odwiedzać dzieci
w grupach ,obejrzał na gazetkachprzygotowane przez nich prace plastyczne. Wysłuchał piosenek i wierszyspecjalnie przygotowanych na tą okazję. Chyba był bardzo zadowolony z efektów,bo uśmiech nie schodził mu z twarzy.

Podziękowałza miłe przyjęcie, pochwalił dzieci i zapytał jak się zachowuję w przedszkolu? Dzieci odpowiadały, że były bardzo grzeczne i wobec tego Mikołaj wręczyłkażdemu dziecku wspaniałe prezenty.

Porozdaniu podarunków Święty Mikołaj musiał pożegnać się, ponieważ czekały naniego jeszcze inne dzieci. Przedszkolaki pożegnały się z Gościem zapraszając byodwiedził je za rok.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)