Święto Komisji Narodowej

Z okazji święta KEN w naszej szkole, w dniu12.10.2012 r. odbyła się uroczysta akademia.

Dyrektor ZS p. Wiktoria Budzisz serdecznie powitałaobecnych na uroczystości nauczycieli i pozostałych pracowników, rodziców orazuczniów. Krótko przypomniała historię KEN a następnie odczytała list Podkarpackiego Kuratora Oświaty z okazjiobchodzonego święta.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie NagródDyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej iopiekuńczej. Uhonorowani nimi zostali:

1.      Wicedyrektor– p. Grażyna Wolanik

2.      Nauczycielj. polskiego – p. Anna Czajka

3.      Nauczycieledukacji wczesnoszkolnej – p. Maria Drzał

4.      Nauczycielreligii – p. Agata Kozłowska

5.      Nauczycielmatematyki – p. Justyna Kus

6.      Nauczycielj. angielskiego – p. Edyta Purcha

7.      Nauczycielwychowania fizycznego – p. Krzysztof Śmiechowski.

Pani dyrektor poinformowałazebranych o Nagrodzie Wójta Gminy Trzebownisko dla pań: MałgorzatyProskury-Buczak oraz Małgorzaty Kowal.

Następnie uczniowie klas V i VIwystąpili z żartobliwym programem artystycznym, w którym znalazł sięwiersze, piosenki, humor zeszytów szkolnych, cytaty lektur oraz zabawna scenkaz życia szkoły. Przy dźwiękach piosenki kończącej uroczystość, przedstawicieleSU rozdali gościom słodkie upominki.

Dzień nauczyciela 12 października 2012

Album ze zdjęciami Google+ - „Dzień nauczyciela 12 października 2012”