Wpłaty za obiady drogą elektroniczną

OGŁOSZENIE

Informuję, że od stycznia 2016 r. można dokonywać wpłat za żywienie (obiady) uczniówszkoły podstawowej i gimnazjum drogą elektroniczną. Warunkiem dokonaniawpłaty tą drogą jest zgłoszenie Pani Intendent szkoły formy wniesienia opłatyza dany miesiąc. Każdorazowo przed dokonaniem wpłaty należy pozyskać od Pani Intendentkiinformację o wysokości kwoty (po odliczeniu odpisów wynikających z nieobecnościucznia/uczniów w Szkole) należnej do zapłaty w danym miesiącu. Informacjitakich udziela wyłącznie Pani Intendent w czasie przeznaczonym na dokonywaniewpłat za obiady na dany  miesiąc – tj. ostatniepięć dni roboczych poprzedzających miesiąc, za który dokonywane są wpłaty – od godz.7.30 do godz. 8.00 (tak jak dotychczas). (Powyższe informacje będą udzielaneuczniom, bez konieczności pozyskiwania ich przez Rodziców w szkole.)

Nr konta, na które należy dokonywaćwpłat za ŻYWIENIE:

12 9191 0000 2001 0008 5081 0002

Podanejprzez Panią Intendent kwoty, nie należy zwiększać ani zmniejszać (nawet o kilkagroszy).

Wpłat należydokonywać do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego ten, za który wnoszona jest wpłata.

Przypominam,że odpisy dokonywane są od następnego dnia po zgłoszeniu o nieobecności dzieckaw szkole (należy zgłosić od kiedy do kiedy dziecko będzie nieobecne).