WYCIECZKA DO TEATRU „MASKA” W RZESZOWIE

W środę 26października, przedszkolaki z grypy „Słoneczek” i „Gumisiów” wybrały się na wycieczkę do teatru „Maska” w Rzeszowie. Na miejscuobejrzały spektakl pt.: „Czasoodkrywanie”, który w bardzo prosty i przystępny sposób opowiadał o skomplikowanym zjawisku, jakim jest czas.Dzieci z ogromnym zaciekawieniem i wypiekami na twarzach śledziły ciekawą akcjęprzedstawienia. Poznały nie tylko fascynujący świat sekund, minut, godzin alerównież dni, nocy i pór roku. Aktorzy w subtelny i wesoły sposób wprowadzilimałych widzów w magiczny świat teatru. Po spektaklu przedszkolaki zostalizaproszeni na scenę, gdzie mogli z bliska obejrzeć i dotknąć wszystkich wykorzystanychpodczas przedstawienia rekwizytów.

Na zakończenie wizyty dzieci nagrodziłyaktorów gromkimi brawami izrobiły kilka pamiątkowych zdjęć.
W doskonałych nastrojach wróciliśmy doprzedszkola. Przedszkolaki chętnie dzieliły się wrażeniami po obejrzeniuspektaklu.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)

Autorem zdjęcia jest Pani Katarzyna Cegiełkowska-Chmura