Wyniki Gminnego Konkursu Ekologicznego 2016

P R O T OK Ó Ł

z przeprowadzonego w Zespole Szkół w WólcePodleśnej

w dniu 21 marca 2016r.  Gminnego Konkursu Ekologicznego

W konkursiewzięły udział następujące szkoły :

1.   Szkoła Podstawowaw Trzebownisku

Rywalizacja sportowa

Praca plastyczna

Prezentacja

Zespół Szkół w Jasionce  – S.P.

Zespół Szkół  w Wólce Podleśnej–– S.P.

Zespół Szkół w  Nowej Wsi– S.P.

Zespół Szkół w  Trzebownisku

Zespół Szkół w  Zaczerniu

Zespół Szkół w  Stobierna 2– S.P.

7.

Zespół Szkół w Stobierna 1– S.P.

8.

Zespół Szkół w Łące – S.P

Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – Gim

Zespół Szkół w  Łące-  Gim.

Zespół Szkół w Łukawcu – Gim.

Gimnazjum w Trzebownisku

Zespół Szkół w  Jasionce – Gim.

Zespół Szkół w Stobiernej 1 –  Gim.

Zespół szkół w Zaczerniu – Gim.

8.

Zespół Szkół w  Nowej Wsi – Gim.

Klasyfikacja indywidualna:

SZKOŁA  PODSTAWOWA

1.  Hubert Lech                     Zespół Szkół w Jasionce – S.P.                                     46   pkt.

2.  Marcin Kulig                      Zespół Szkół w Jasionce  – S.P                                   42   pkt.

3.  Paulina Piatczyc                  Zespół   Szkół w Łące      –S.P                                     39  pkt.

4.  Nikodem Dyrkacz                   Szkoła Podstawowa w Wólce Podleśnej                38  pkt.

5.  Bartosz Kozieł                        Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi                           35   pkt.

6.  Oliwia Koszulińska               Zespół Szkół w Wólce Podleśnej   – S.P                       34 pkt.

7.  Kamil Czyrek                          SzkołaPodstawowa w Trzebownisku                        31  pkt.

8.  Klaudia Gajdek                       Zespół Szkół w Zaczerniu  –S.P.                               29 pkt.

9.  Dominik Głodek                      Szkoła Podstawowa w Trzebownisku                    27  pkt.

10. Natalia Wiernik                        Szkoła Podstawowa w Zaczerniu                            27  pkt.

11. Emilia Guzek                         Zespół Szkół w Stobiernej 2  – S.P.                               26  pkt.

12. Dominik Tomasik                  Zespół Szkół  w  NowejWsi  – S.P.                              26  pkt.

13. Norbert Piwoński                Zespół Szkół w Stobiernej1    - S.P.                              25 pkt.

14. Andżelika Ożóg                    Zespół Szkół w Stobiernej2  – S.P.                               21 pkt.

15. Julia Szczygieł                   Zespół Szkół w Stobiernej1    - S.P.                                 19 pkt.

GIMNAZJUM

1.  Jerzy Brzoza                     Zespół Szkół w Łące – Gimnazjum                                  41  pkt.

2.  Wiktoria Lech                   Zespół Szkół w Wólce Podleśnej –Gimnazjum            40    pkt.

3.  Aleksandra Małecka            Zespół Szkół w Wólce Podleśnej  – Gimnazjum         39   pkt.

4. Małgorzata Rogala         ZespółSzkół w Łukawcu- Gimnazjum                             39 pkt.

5. Kacper Kulig                      Zespół Szkół w  Jasionce – Gimnazjum                              37   pkt.

6. Izabela Kocój                      Zespół Szkół w Łące - Gimnazjum                                    34    pkt.

7. Karolina Miś                     Zespół Szkół w Łukawiec  – Gimnazjum                            33  pkt.

8. Kamil Wilk                        Gimnazjum wTrzebownisku                                              32    pkt.

9.  Magdalena Rybak             Zespół Szkół w  Zaczerniu   - Gimnazjum                        32  pkt.

10. Jan Cichoń                      Zespół Szkół w  Stobiernej 1-  Gimnazjum                        29  pkt.

11. Adam Woźny                  Zespół Szkół w Nowej Wsi  - Gimnazjum                           29   pkt.

12. Dominik Gudyka             Zespół Szkół w  Stobiernej 1  – Gimnazjum                      28 pkt.

13. Sebastian Mączka          Gimnazjum w Trzebownisku                                                 28  pkt.

14. Alicja Smykała                     Zespół Szkół w Zaczerniu    - Gimnazjum                       25   pkt.

15. Maciej Grata                         Zespół Szkół w  Jasionce – Gimnazjum                          25 pkt.

16. Damian Szybisty                      Zespół Szkół w Nowej Wsi  - Gimnazjum                    18pkt.

Komisja postanowiła przyznaćnagrody i wyróżnienia

v  w klasyfikacji zespołowej:

I miejsce                                  SzkołaPodstawowa w Jasionce

IImiejsce                                Szkoła Podstawowa W Wólce Podleśnej

III miejsce                              SzkołaPodstawowa w Nowej Wsi

I miejsce                         Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – Gimnazjum

IImiejsce                    Zespół Szkół w Łące  – Gimnazjum

III miejsce                       ZespółSzkół w Łukawcu – Gimnazjum

w klasyfikacji indywidualnej:

v  Uczniowiesprawdzali swoją wiedzę pisząc test, w którym można było zdobyć

maksymalnie 51 p.

SZKOŁA  PODSTAWOWA