Z wizytą w Multikinie

Dnia 11 stycznia 2019r. dzieci z grupy „Słoneczek” i „Gumisiów” odwiedziły Multikino wRzeszowie, gdzie obejrzały seans filmowy pt.: „Emma i Kacper – zimowewakacje”.

Przedszkolaki zaproszone na salękinową, najpierw zobaczyły krótki film edukacyjny pt.: „Kinowy savoir vivre”,który w przystępny i atrakcyjny sposób podpowiedział naszym podopiecznym, jaknależy zachować się
w kinie. Następnie w skupieniu i z ogromnymzainteresowaniem śledziły śnieżne przygody Emmy i Kacpra – najlepszychprzyjaciół. Po zakończeniu seansu filmowego mali widzowie wyruszyli wraz zPanią animator do tajemniczych zakamarków kina. Mieli okazję zwiedzić kabinęprojekcyjną, kasy biletowe i barowe oraz pokój urodzinowy. Dzięki temu przedszkolaki zobaczyły, jakdziała kino i do czego służą obecne w nim sprzęty. Magiczna wyprawa uwieńczonazostała degustacją uwielbianego przez dzieci karmelowego popcornu. Nazakończenie wizyty przedszkolaki otrzymały upominki i zrobiły kilkapamiątkowych zdjęć.

Wycieczka do Multikina wzbogaciłanaszych podopiecznych w nową wiedzę i ciekawe doświadczenia. Była również okazją do wyrabiania u dziecinawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)