ZABAWY KARNAWAŁOWE

Styczeń to okres bali,zabaw noworocznych. W naszej szkole bardzo szybko, bo już 4 stycznia w sobotę,najmłodsze dzieci uczestniczyły w balu przebierańców. Najpierw przedszkolaki,do których dołączyły dzieci nie uczęszczające do naszej placówki, potemuczniowie klas I – III szkoły podstawowej. Bal prowadził wodzirej, który zadbało to, aby każde dziecko włączyło się do wspólnej zabawy, a uśmiech towarzyszyłcałemu pobytowi. Maluchy były dzielnie wspierane przez licznie przybyłychRodziców. Prowadzący organizowali zabawy tak, aby dzieci bawiły się razem zopiekunami. Spośród wróżek, księżniczek, biedronek, pszczółek, piratów,piłkarzy na każdym poziomie został wybrany Król i Królowa Balu. Dodatkowąatrakcją dla dzieci przedszkolnych była sesja zdjęciowa, którą poprowadziłaMama jednego z przedszkolaków - bardzo dziękujemy.
            Uczniowie klas IV – VI swojązabawę noworoczną prowadzoną przez DJ mieli 9 stycznia, zaś klasy I – IIIgimnazjum – 8 stycznia.
Dla  uczestników bali Rada Rodzicówprzygotowała smaczne poczęstunki oraz upominki, które wręczała wszystkim nazakończenie każdego spotkania.

Album ze zdjęciami Google+ - „Przedszkole”

KLASY IV-VI

Album ze zdjęciami Google+ - „KLASY IV-VI”

KLASY I-IIIg