Gminny Konkurs Ekologiczny 2013

P R O T OK Ó Ł

z przeprowadzonego w Zespole Szkół w WólcePodleśnej

w dniu 19 marca 2013r.  Gminnego Konkursu Ekologicznego

W konkursiewzięły udział następujące szkoły :

1.   Zespół Szkół wJasionce  - Szkoła Podstawowa

2.   Zespół Szkół wZaczerniu – Szkoła Podstawowa

3.   Zespół Szkół wStobiernej 1 - Szkoła Podstawowa

4.   Zespół Szkół  w Nowej Wsi - Szkoła Podstawowa

5.   Zespół Szkół wŁące – Szkoła Podstawowa

6.   Zespół Szkół  w Wólce Podleśnej - Szkoła Podstawowa

1.   Zespół Szkół wŁące – Gimnazjum

2.   Zespół Szkół wJasionce – Gimnazjum

3.   Zespół Szkół wNowej Wsi – Gimnazjum

4.   Zespół Szkół  w Wólce Podleśnej – Gimnazjum

5.  Zespół Szkół wŁukawcu – Gimnazjum

6.  Zespół Szkół wZaczerniu  - Gimnazjum

Klasyfikacja zespołowa:

Lp.

Nazwa Szkoły

Wynik testu

Rywalizacja sportowa

Praca plastyczna

Prezentacja

Zespół Szkół w Zaczerniu – S.P.

Szkoła Podstawowa w Jasionce - S.P.

Szkoła Podstawowa w Stobiernej 1

Zespół Szkół w– Łące S.P.

Zespół Szkół w Wólce Podleśnej–– S.P.

Zespół Szkół w  Nowej Wsi– S.P.

Zespół Szkół w Zaczerniu - Gimnazjum

Zespół Szkół w  Jasionce-  Gimnazjum

Zespół Szkół w Łące – Gimnazjum

Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – Gim

Zespół Szkół w  Nowej Wsi - Gimnazjum

Zespół Szkół w Łukawcu – Gimnazjum

Klasyfikacja indywidualna:

SZKOŁA  PODSTAWOWA

1.  Kamila Demkiewicz         Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – S.P            39  pkt.

2.  Izabella Kocój                   SzkołaPodstawowa w Łące                                36   pkt.

3.  Kasia Kot                          Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – S.P               36   pkt.

4.  Julia Kowalska                 Zespół Szkół w Jasionce  –S.P.                          34  pkt.

5.  Jerzy Brzoza                   ZespółSzkół w Łące  – S.P                                  33   pkt.

6.  Daria Midura                   ZespółSzkół w  Jasionce – S.P                            29  pkt.

7.  Jan Cichoń                      Zespół Szkół w Stobiernej 1 –S.P.                        28   pkt.

8.  Dominik Gudyka               ZespółSzkół w Stobiernej 1 – S.P.                   27   pkt.

9.  Jagoda Nowak                ZespółSzkół w Nowej Wsi – S.P                         27   pkt.

10. Mikołaj Czyrek                  ZespółSzkół w Nowej Wsi – S.P                       27   pkt.

11. Grzegorz Stopa               Zespół Szkół w Zaczerniu – S.P.                           25  pkt.

12. Jakub Tereszkiewicz         Zespół Szkół w Zaczerniu– S.P                                    22   pkt.

GIMNAZJUM

1.  Monika Lech                  ZespółSzkół w Wólce Podleśnej – Gimnazjum           44    pkt.

2.  Grzegorz Kordoń            Zespół Szkół w Jasionce  – Gimnazjum                                   42    pkt.

3.  Gabriela Mendrala             ZespółSzkół w Łące – Gimnazjum                             42    pkt.

4. Aleksandra Dragan         ZespółSzkół w Łące - Gimnazjum                                 41  pkt.

5. Justyna Świeboda     Zespół Szkół w Wólce Podleśnej– Gimnazjum                     39  pkt.

6. Patryk Cyrek                     Zespół Szkół w  Jasionce – Gimnazjum                      39   pkt.

7. Dawid Kogut                     Zespół Szkół w Łukawcu –Gimnazjum                        39   pkt.

8. Justyna Barszczowska      Gimnazjum w Łukawcu                                            38    pkt.

9.  Julia Szeliga                    Gimnazjumw Zaczerniu                                        35    pkt.

10. Tomasz Chwajoł             Zespół Szkół w   Nowej Wsi  - Gimnazjum               32    pkt

11. Sylwia Regułka               Zespół Szkół w  Zaczerniu- Gimnazjum                 31 pkt.

12. Kinga Poźniak                 Zespół Szkół w Nowej Wsi-Gimnazjum                   29    pkt.

Komisja postanowiła przyznaćnagrody i wyróżnienia

v  w klasyfikacji zespołowej:

I miejsceSzkołaPodstawowa w Wólce Podleśnej

IImiejsce      SzkołaPodstawowa w  Łące

III miejsce    Szkoła Podstawowa w Jasionce

I miejsce       Zespół Szkół w Łące – Gimnazjum

IImiejsce       ZespółSzkół w Jasionce  – Gimnazjum

III miejsce    Zespół Szkół w Wólce Podleśnej –Gimnazjum

v  w klasyfikacji indywidualnej:

SZKOŁA  PODSTAWOWA

I miejsce         Kamila Demkiewicz               Szkoła Podstawowa w WólcePodleśnej

II miejsce       Izabella Kocój                         Szkoła Podstawowa w Łące

Katarzyna Kot                               SzkołaPodstawowa  w Wólce Podleśnej

III miejsce          Julia Kowalska                             Szkoła Podstawowaw Jasionce

Wyróżnienie    Jerzy Brzoza                                   Szkoła Podstawowa w Łące

GIMNAZJUM

I miejsce           Monika Lech                              Zespół Szkół wWólce Podleśnej – Gimnazjum

II miejsce         Grzegorz Kordoń                    Zespół Szkół w Jasionce– Gimnazjum

Gabriela Mendrala                            Zespół Szkół w Łące- Gimnazjum

III miejsce      Aleksandra Dragan                     Zespół Szkół w Łące– Gimnazjum

Komisja w składzie

PRZEWODNICZĄCY:             Dyrektor ZS w Wólce Podleśnej

Pani  Wiktoria Budzisz

CZŁONKOWIE :

Ewa   Nowak                Kierownik Referatu Ochrony Środowiska,Rolnictwa i Gospodarki

Gruntami w Urzędzie Gminy  Trzebownisko

Małgorzata  Proskura-Buczak -                nauczyciel ZS w Wólce Podleśnej

KrzysztofŚmiechowski -                            nauczycielZS w Wólce Podleśnej

Elżbieta Orłoś             –                        nauczyciel ZS w Jasioncei  ZS w Wólce Podleśnej

Poniżej jest możliwość pobrania testów konkursowych.
Zespół Szkół w Wólce Podleśnej,
25 mar 2013, 04:35