Szkolny Dzień Bezpiecznego Ruchu Drogowego

Bezpieczne zachowania w ruchu drogowym weszły do kanonu jednych z ważniejszych zagadnień poruszanych w naszej szkole. Szkolny Dzień Bezpiecznego Ruchu Drogowego jest wspaniałą okazją, aby po raz kolejny zwrócić uwagę na wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną związaną ze znajomością podstawowych przepisów ruchu drogowego. W tym dniu uczniowie rozwiązywali testy, quizy, krzyżówki przypominali sobie prawidłowe zachowania związane z poruszaniem się po jezdni, jako piesi oraz jako rowerzyści. Obejrzeli prezentacje multimedialne, wykonali prace plastyczne promujące bezpieczne zachowania w ruchu drogowym. Świetnie bawiliśmy się śpiewając piosenki, niektórzy nawet tanecznie promowali odpowiednie zachowania jako wzorowych uczestników ruchu drogowego.

Agnieszka Możdżeń
Justyna Kus-Buć