Zapisy do szkoły

1

Dyrektor Zespołu Szkół w Wólce Podleśnej ogłasza rekrutację dzieci do klasy I Szkoły Podstawowej im św. Królowej Jadwigi w Wólce Podleśnej na rok szkolny 2024/2025.

Wnioski do pobrania znajdują się w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej szkoły. Prosimy składać je od 1.03.2024 r. do 15.03.2024 r. w sekretariacie Zespołu Szkół. Szczegółowe informacje o terminach rekrutacji znajdują się w Zarządzeniu Wójta Gminy Trzebownisko.

Wniosek

Zarządzeniu Wójta Gminy Trzebownisko

 

2

Dyrektor Zespołu Szkół w Wólce Podleśnej ogłasza zapisy dzieci z obwodu do I klasy Szkoły Podstawowej w Wólce Podleśnej na rok szkolny 2024/2025.

Formularze zgłoszenia są do pobrania w sekretariacie szkoły oraz pod linkiem. Wypełnione formularze zgłoszenia  należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół w terminie od 12.02.2024 r. do 22.02.2024 r. Przy zapisie należy przedłożyć do wglądu akt urodzenia dziecka.

Formularz zgłoszeniowy

3

Wniosek o przyjęcie ucznia do szkoły podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi w Wólce Podleśnej

WNIOSEK