Skład Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół w Wólce Podleśnej
w roku szkolnym 2023/2024
Renata Poźniak Dyrektor Szkoły
Joanna Pieczonka Wicedyrektor Szkoły
Brygida Roman- Janiec
wychowawca grupy,, Smerfy”, nauczycielka przedszkola
Karolina Gancarz
wychowawca grupy ,,Smerfy”, nauczycielka przedszkola, logopeda
Agnieszka Król
wychowawca grupy ,,Biedronki”, nauczycielka przedszkola
Żaneta Telbyło-Stępień
wychowawca grupy,, Biedronki”, wychowawca grupy ,,Słoneczka”, nauczycielka przedszkola
Katarzyna Gmitrek- Stasik
wychowawca grupy ,, Słoneczka”, nauczycielka przedszkola
Ewa Kloc
wychowawca grupy ,, Gumisie B”, nauczycielka przedszkola
Sylwia Mokrecka
wychowawca grupy ,, Gumisie A”, nauczycielka przedszkola, logopeda
Józefa Gołojuch
wychowawca grupy ,, Gumisie A”, wychowawca grupy ,, Gumisie B”, nauczycielka przedszkola
Monika Mendrala-Szostek
wychowawca klasy I A, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej
Maria Drzał
wychowawca klasy I B, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej
Anna Mitał
wychowawca klasy II A, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny
Agnieszka Możdżeń
wychowawca klasy II B, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, edukacji dla bezpieczeństwa
Grażyna Wolanik
wychowawca klasy III, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, doradztwa zawodowego
Dariusz Czyjt
wychowawca klasy IV, nauczyciel języka polskiego, pedagog specjalny
Justyna Polanowska
wychowawca klasy V, nauczycielka języka polskiego
Justyna Kus-Buć
wychowawca klasy VI, nauczycielka matematyki, techniki
Małgorzata Proskura-Buczak
wychowawca klasy VII, nauczycielka biologii, geografii, chemii, przyrody, wychowania do życia w rodzinie
Edyta Purcha
wychowawca klasy VIII, nauczycielka języka angielskiego
Katarzyna Piotrowska
nauczycielka matematyki, fizyki, informatyki
Józef Durlak
nauczyciel historii, WOS-u,
Ewa Szybowicz
nauczycielka języka niemieckiego (zastępstwo za Joannę Mikołajczyk)
Barbara Grzesik
nauczycielka języka angielskiego (zastępstwo za Joannę Mikołajczyk)
Agata Kozłowska
nauczycielka religii, przedszkola, bibliotekarka
ks. Andrzej Pociask
nauczyciel religii
Tomasz Piwowar
nauczyciel muzyki, plastyki
Krzysztof Śmiechowski
nauczyciel wychowania fizycznego
Izabela Kozińska
psycholog
Gabriela Wardęga
nauczycielka świetlicy
Sylwia Kozdroń
nauczycielka świetlicy, pedagog
Justyna Źrałka
nauczycielka współorganizująca kształcenie specjalne
Iwona Rojek
nauczycielka współorganizująca kształcenie specjalne