Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Podkarpackie krajobrazy”

Nasza uczennica Łucja Chrostowska (6 kl.) zdobyła wyróżnienie podczas tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu FotograficznegoPodkarpackie krajobrazy”, który odbył się w Zespole Szkół w Trzcianie.
Tematem konkursu było przedstawienie bogactwa przyrodniczego Podkarpacia poprzez ukazanie go w twórczych i artystycznych ujęciach krajobrazowych. Konkurs zakładał pełną swobodę artystyczną, dlatego przedmiotem fotografii okazała się – przyroda, ludzie, przestrzeń miejska, wiejska, jak również uchwycone emocje. Wszystko, w czym uczniowie dostrzegli piękno krajobrazu.

Na konkurs nadesłano 306 fotografii, wykonanych przez 67 uczestników.

Szczegółowa relacja z wręczenia nagród pod linkiem:

Podkarpackie krajobrazy w fotografii

Tomasz Piwowar