Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Leon”

Po raz kolejny uczniowie klas 1-3 wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Leon”– sesja wiosenna. Do konkursu przystąpiło 12 uczniów z klas pierwszych, 21 uczniów z klas drugich i 12 uczniów z klasy trzeciej. Zmagania podczas wykonywania zadań matematycznych zaowocowały sukcesami wielu uczniów. Wśród 45 matematyków jest wielu finalistów i laureatów.
Finaliści z klasy pierwszej: Chmiel Piotr, Drzał Elena, Węgłowski Aleksander, Odój Bartosz i Badura Maksymilian.

Laureatką konkursu jest Eliza Kopeć– uczennica klasy 2a, która zajęła III miejsce, a finalistami z klas drugich są: Maja Gierczak, Natalia Tworzydło, Eliza Gołojuch, Aleksandra Lech, Stanisław Marchewka, Konstancja Chrostowska, Klara Poźniak, Antonina Kapłan, Rafał Lelek, Lena Olejarz, Zofia Cupryś, Michalina Poźniak.

Laureaci z klasy trzeciej to: Natalia Chorzępa- I miejsce, Adam Starzec- II miejsce, Oliwier Chmurkowski- III miejsce, Tomasz Chmaj- III miejsce, Jan Wilczek-III miejsce, Artur Lech- III miejsce. Finaliści z klasy trzeciej: Wiktoria Buczek, Sara Bogusz, Mateusz Ryznar, Gabriela Kozieł, Lilianna Kot.

Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Mitał Anna
Możdżeń Agnieszka
Wolanik Grażyna
Drzał Maria
Monika Mendrala-Szostek