“Gumisie” żegnają przedszkole…

Wczoraj odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola dzieci z grupy “Gumisiów”. Wiele miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas pożegnań i wakacji. Recytowanie wierszy i śpiewanie piosenek na temat kończącego się pobytu w przedszkolu były prezentacją zdobytych umiejętności. Na koniec dzieci zatańczyły do utworu “Ballade Pour Adeline”.

Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom ukończenia przedszkola i upominek. Pożegnania zawsze są trudne, lecz są znakiem, że zaczyna się coś nowego. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach życzymy Wam kochane sześciolatki wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a teraz bezpiecznych i radosnych wakacji!