“Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania”

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się “Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania” w ramach akcji “Cała Polska Czyta Dzieciom”. W związku z tym we wszystkich grupach przedszkolnych odbyło się “głośne czytanie” przez zaproszonych gości.

W grupie “Gumisiów” była to Pani Dyrektor Renata Poźniak, która przeczytała dzieciom następujące wiersze: “Osiołkowi w żłoby dano”, “Małpa w kąpieli” oraz “Paweł i Gaweł”. Była to również Pani Bibliotekarka Agata Kozłowska, która zaprezentowała bajki “Kropka” i “Franklin”. Nie mogło też zabraknąć przedstawiciela rodziców, czyli Pani Magdaleny Flis, mamy Stasia, która podzieliła się swoimi baśniami “Złota gęś” i Muzykanci z Bremy”.

Grupę “Słoneczka A” również odwiedziła Pani Dyrektor Renata Poźniak, która przeczytała dzieciom bajkę “Psi patrol”. Natomiast przedstawicielem rodziców była Pani Łucja Kokoszka, mama Ali, która zaprezentowała bajkę “Kicia Kocia”.

W grupie “Słoneczka B” była to Pani Wicedyrektor Joanna Pieczonka, która przeczytała dzieciom bajki “Psi Patrol” i “Kicia Kocia”. Nie mogło też zabraknąć przedstawiciela rodziców, czyli Pani Magdaleny Flis, mamy Emilki, która podzieliła się swoimi baśniami “Złota gęś” oraz “Żółw i zając”, a także wierszami o zwierzętach.

Grupę “Smerfów” również odwiedziła Pani Wicedyrektor Joanna Pieczonka, która przeczytała dzieciom bajki “Kicia Kocia na placu zabaw” i “Peppa. Prezent od serca”. Natomiast przedstawicielem rodziców była Pani Elżbieta Gajda, mama Zuzi, która zaprezentowała bajki “Peppa uczy się gwizdać”, “Psi Patrol. Dzień Dobroci”.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy!