Szkolne Przygody Gangu Fajniaków 4

Za nami ostatni tydzień z naszymi nowymi przyjaciółmi- Fajniakami. Dzieci uczestniczyły dziś w zajęciach, na których poznały żywioł ognia. Wiedzą w jaki sposób można ugasić pożar i jak niebezpieczny jest to żywioł. Obejrzeliśmy przygotowaną prezentację dotyczącą eksperymentów związanych z ogniem. Przeczytaliśmy także kolejny rozdział „Gangu Fajniaków i Miasta Marzeń”. Przedszkolaki dowiedziały się także, co może spowodować spalanie śmieci i jak szkodliwy dla naszego zdrowia może być dym.

Przedszkolaki kolejny raz wykonały kilka zadań z aplikacji mobilnej, by zdobyć odznakę. Dzieci wykonały także ostatnią pracę konkursową. Wszyscy zebrali wszystkie fajniakowe naklejki i razem z nowymi przyjaciółmi mogą nazywać się Strażnikami Przyrody!