Witamy w świetlicy!

Serdecznie witamy wszystkich Świetliczaków w nowym roku szkolnym. W tym roku do świetlicy będzie uczęszczać 96 uczniów w 6 grupach świetlicowych. Serdecznie witamy dwie nowe pierwsze klasy. Dzieci z klas pierwszych rozpoczęły zajęcia od zabaw integracyjnych oraz poznania zasad obowiązujących w świetlicy szkolnej.
Wrzesień to bardzo pracowity miesiąc. Wszystkie świetliki wiedzą, że od samego początku roku szkolnego ochoczo zabieramy się do pracy. Przez pierwsze dni wspominaliśmy wakacje- nasze podróże, wakacyjne wycieczki oraz letnie rozrywki. Nie zabrakło zajęć plastycznych, układania koralików według wzoru lub własnego pomysłu, zabaw konstrukcyjnych z klocków, czy nowych gier planszowych. Korzystając z pięknej pogody, spędzaliśmy czas na boisku szkolnym. Były gry i zabawy sportowe oraz czas pikniku. Czas spędzony po lekcjach upływał nam wesoło i pożytecznie. Uczestniczyliśmy w obchodach światowego dnia sportu oraz w dyskotece z okazji Dnia Chłopaka.
W tym roku szkolnym w świetlicy szkolnej będzie realizowana innowacja  Rummikub w świetlicy szkolnej prowadzona przez p. Sylwię Kozdroń, Joannę Pieczonkę oraz Gabrielę Wardęgę.

Gabriela Wardęga
Sylwia Kozdroń