Spektakl teatralny “Zimowa opowieść”

Dzisiaj do dzieci z naszego przedszkola przyjechał teatrzyk ze spektaklem pt. “Zimowa Opowieść”. Głównym bohaterem przedstawienia jest Elf Chichotek który uwielbia robić wszystkim kawały. Mieszkańcy magicznej krainy ciągle na niego narzekają. Któregoś razu zabiera wróżce różdżkę, która zamienia go za karę w śmiesznego, niezdarnego pingwina i wysyła go do Lodowej Krainy. Tam rządzi Śnieżna Królowa, która nie jest zbyt miła i każe wszystkim mieszkańcom ciężko pracować, żeby zbudować dla niej wielki pałac. Chichotek poznaje tam renifera, który bardzo tęskni za domem. Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało i wywołało uśmiech na twarzach dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na kolejny spektakl.