Baw się z nami
W dniu dzisiejszym uczniowie klas 2 i 3 naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Zawodach Sportowych “Baw się z nami“. Zawody składały się z 8 dynamicznych konkurencji, takich jak biegi sztafetowe, skoki, rzuty, strzały, zamiana piłek oraz innych konkurencji sprawnościowych.
Nasza drużyna pokazała ogromne zaangażowanie, sportowego ducha walki oraz świetną współpracę zespołową, zdobywając III miejsce w gminie! Były to pierwsze tak duże zawody dla naszych młodych sportowców, dlatego tym bardziej cieszy nas ich sukces i piękna postawa podczas rywalizacji.
Szkołę reprezentowali:
z klasy 3a – Igor Szuberla i Adam Oliwkiewicz,
z klasy 3b – Elena Drzał, Emilia Flis, Hanna Wardęga, Antoni Kozieł oraz Karol Knap,
z klasy 2a – Helena Cypryś,
z klasy 2b – Joanna Ożóg
Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i wierzymy, że to dopiero początek ich sportowych sukcesów. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia na sportowych arenach w przyszłych latach!
Gabriela Wardęga
Krzysztof Śmiechowski






