Dzień Babci i Dziadzia w naszym przedszkolu

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu kojarzą się z miłością i wszystkim co najlepsze. Aby uczcić Dzień Babci i Dziadka w dniu 08 oraz 09 lutego przedszkolaki gościły swoje Babcie i Dziadków. Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Przybyłych dziadków przywitała Pani Dyrektor. Następnie Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać przygotowane dla nich występy. Wnuczęta złożyły Dziadkom życzenia, recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz wręczyły upominki. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek. Po uroczystościach Dziadkowie udali się na poczęstunek wydany przez Radę Rodziców.