Dzień Mamy i Taty

„Maj to życie, maj to kwiatki,

maj to także Święto Matki.

Maj w uczucia jest bogaty,

bo się zbliża Święto Taty…”.

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku . W tym szczególnym dniu, każdy duży czy mały, składa swoim ukochanym Rodzicom życzenia. W naszym przedszkolu 30 maja również świętowaliśmy to wyjątkowe święto. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalno-taneczne. Za pomocą prostych słów pragnęły podziękować swoim Kochanym Rodzicom za ich miłość, oddanie, trud i poświęcenie włożone każdego dnia w ich wychowanie. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej radości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do krótkiej fotorelacji.