Gala laureatów I Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego „E VIVA L’ARTE”

Uczniowie klas pierwszych i dziewczynki klas drugich wzięli udział w I Wojewódzkim Konkursie ArtystycznymE VIVA L’ARTE”, podczas którego wystartowali w kategorii tanecznej. Organizatorem konkursu był ZSP w Krasnem.
15 maja uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w uroczystej gali laureatów, która odbyła się w GOK w Krasnem. Podczas wydarzenia odebrali nagrody za zdobycie III miejsca.
Taniec „Powitanie Konstytucji”, wykonywany przez dzieci, spotkał się z żywą reakcją publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami. Występ wzbudził duże uznanie wśród oglądających i był pięknym podsumowaniem pracy oraz zaangażowania uczniów. Dzieci prezentowały się wyjątkowo pięknie w biało-czerwonych strojach, które podkreślały patriotyczny charakter występu.
To wielki sukces naszych najmłodszych uczniów i powód do dumy dla całej społeczności szkolnej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz życzymy kolejnych artystycznych sukcesów!

Powitanie Konstytucji

 

Anna Mitał
Agnieszka Możdżeń