Geocaching i # kamyczki

W dalszym ciągu staramy się wychodzić poza schemat i pokazywać nowe ciekawe aktywności, których uczniowie nie znają, a które trudno jest realizować w trakcie ich pobytu w szkole. Jedną z takich form aktywnego spędzania czasu jest właśnie geocaching. Realizując innowację „Odkrywamy Polskę” korzystamy z okazji, aby poszukiwać skrytek, odnajdywać kolejne skarby. Z drugiej strony możemy być profesjonalnymi twórcami skrytek. Z powodzeniem możemy dostarczać rozrywki innym uczestnikom zabawy i jednocześnie sami doskonale się bawić. Dodatkowo kontynuujemy zabawę w #kamyczki śledząc ich drogę od miejsca pozostawienia do miejsca, do którego zostaje przeniesiony. Miło nam poinformować, że jeden z naszych kamyczków już powędrował z wieży widokowej w Krempnej do wieży widokowej w Desznicy.
Wszystkich zachęcamy do takiej formy aktywnego spędzania wolnego czasu.

G. Wardęga
K. Śmiechowski