Gminny Konkurs Literacki „Wiosenny dzień z bohaterem literackim”

Miło nam poinformować, że nasza uczennica z klasy IV- Maja Giereś zdobyła II miejsce w Gminnym Konkursie Literackim ”Wiosenny dzień z ulubionym bohaterem literackim” organizowanym przez Zespół Szkół w Łące pod patronatem Wójta Gminy Trzebownisko –Lesława Kuźniara. Zadaniem uczniów było napisanie opowiadania o spotkaniu z wybranym bohaterem literackim, którego akcja powinna być umieszczona w wiosennej scenerii. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych- kl. IV-VI oraz kl. VII-VIII. W pierwszej z nich na podium znalazła się uczennica naszej szkoły –Maja Giereś, której praca zyskała uznanie jurorów. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 26 kwietnia w ZS w Łące. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich.

Justyna Polanowska