Informacja dla Rodziców dzieci, które będą uczęszczać do Publicznego Przedszkola w Wólce Podleśnej w roku szkolnym 2022/2023

Rodziców dzieci przedszkolnych prosimy o aktualizację godzin pobytu dziecka w przedszkolu w roku szkolnym 2022/2023. Pomimo, że w naszej placówce funkcjonuje elektroniczny system ewidencjonowania czasu pobytu dziecka w przedszkolu, powyższa informacja jest nam niezbędna do ustalenia organizacji pracy  poszczególnych grup.

Informację o godzinach pobytu dziecka w przedszkolu prosimy przesłać na adres przedszkolewp438@gmail.com do dnia 16.08.2022 r., wpisując w tytule „nazwisko i imię dziecka”. W treści prosimy podać godziny przyjścia i wyjścia dziecka z przedszkola. Adres z którego zostanie wysłany e-mail będzie adresem kontaktowym Przedszkola z Państwem.

Dyrektor ZS w Wólce Podleśnej