Kiermasz Wielkanocny

W sobotę, 2 kwietnia 2022r.,  po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, odbył się w Domu Ludowym w Wólce Podleśnej Kiermasz Wielkanocny. Odpowiadając na zaproszenie Koła Gospodyń z naszej miejscowości, wolontariusze szkolnych organizacji włączyli się w jego organizację. Członkowie Koła Misyjnego zadbali o okolicznościowe kartki wielkanocne, a także miłe niespodzianki dla najmłodszych – kolorowanki świąteczne z naklejkami. Szkolne Koło Caritas zaoferowało elementy do koszyczka, czyli baranki, kurczaczki, czekoladowe jajka i smakowite babeczki – wypiek młodych wolontariuszy. Ale prawdziwym hitem kiermaszu okazały się kolorowe stroiki świąteczne przygotowane przez Szkolny Klub Wolontariusza różnorodne w swej kolorystyce jak i formie.

Agata Kozłowska