Maj w świetlicy szkolnej

Wiosna w pełni, a przyroda dostarcza nam cudownych widoków i zapachów kwitnących drzew i kwiatów. Jest tylko jeden taki miesiąc- maj! Maj w świetlicy szkolnej powitał nas wspaniałą pogodą.
Pogoda dopisywała, więc sporo czasu spędzaliśmy na naszym szkolnym podwórku. 26 maja obchodzimy ważne święto, dlatego w świetlicy nie mogło zabraknąć przygotowania laurek dla Mam. Uczniowie za pomocą kredek i farb tworzyli wspaniałe prace przedstawiające swoje rodziny.
W wolnym czasie graliśmy w gry planszowe, układaliśmy puzzle w grupie, robiliśmy zakładki do książek.
Uczniowie ze świetlicy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Eko pocztówka z mojej miejscowości”. Powstały piękne prace, które zostały wysłane do szkoły prowadzącej konkurs.
Niedługo będziemy obchodzić 110-lecie szkoły. Z tej okazji uczniowie wykonywali portrety patronki szkoły Św. Królowej Jadwigi.

K. Gancarz
G. Wardęga